NOBLE FIG Ferrari for Men & Women Maximize

NOBLE FIG Ferrari for Men & Women

عطر زنانه- مردانه فراری نوبل فیگ

More details

انجیر اصیل

خانۀ عطر فراری در سال گذشته سری چهارگانه ای از عطرهای جدید خود را که اغلب در گروه بویایی مرکباتی و یا ارمتیک هستند عرضه کرد.
نوبل فیگ یکی از همان محصولات است که به صورت ادوتویلت و در گروه بویایی ارمتیک گرین (معطر و سبز بو) تولید شده است. این عطر که عمدتاً رایحه آن بر پایۀ دو نت غالب مشک و برگ انجیر است برای هر دو گروه زنان و مردان طراحی شده.

نت ابتدایی آن برگرفته از نارنگی، برگ انجیر و فلفل صورتی ست. در این گام عطر حالتی سبز، مرکباتی و کمی اسپایسی دارد.
خشکی و زبری برگهای انجیر در نت ابتدایی به خوبی توسط نارنگی، مرکباتی و کم شیرین،  و به کمک اسپایس، ملایم و رقیق شده اند. ترکیبات نت میانی که شامل مریم گلی و زنبق است، به گونه ای شکل گرفته که محافظ اقتدار رایحۀ  برگهای انجیر باشند و بر قدرت آن بیافزایند. بنابراین در این نت نیز عطر از مسیر اصلی خود خارج نمی شود و فقط کمی حالت گلدار و گیاهی به خود می گیرد. مشک اگرچه در نت نهایی استفاده شده اما از گام دوم به راحتی به مشام می رسد و حالتی کرمی- رقیق و کم شیرین به عطر می بخشد. در واقع این همان حسی ست که کمپانی فراری در ساخت عطر خود به دنبال آن بوده است و آن اینکه نجابت و اصالت را در رایحه، به واسطۀ عطر مشک منتقل سازد.

مشک و نعنای هندی پایان بخش "نوبل فیگ" هستند. نعنا هندی در اینجا همچنان نقشی کمک کننده بر قدرت برگهای انجیر را دارد تا رایحۀ کمی چوبی آن از میان نرود اما مشک اینجا اوج بیشتری می گیرد و رایحه را در تعادلی میان خشونت عطر برگهای انجیر و ملایمت مشک نگاه می دارد. در مجموع، نوبل فیگ عطریست با رایحه ای : سبز، مشک دار و تلخ !
نت مشک در این عطر می تواند در صورتی که در هوای نسبتاً گرم مصرف شود حالتی شیرین تر بیابد و شمایل اصلی رایحه را تغییر دهد، بنابراین بهترین زمان مصرف نوبل فیگ، فصول نسبتاً خنک نظیر بهار و پاییز است.

آقایان، اگر از عطرهایی نظیر: لوم ایو سن لورن یا دیور هوم کلون نسخۀ 2013 لذت می برید، نوبل فیگ شما را خوشحال خواهد کرد. 

  • جنسیت: زنانه-مردانه
  • گروه بویایی: آروماتیک
  • سبک رایحه: سبز
  • فصل استفاده: بهار و پاییز
  • استایل عطر: سرزنده و ماجراجو
  • موارد مصرف: روزانه

مرور خود را بنویسید

NOBLE FIG Ferrari for Men & Women

NOBLE FIG Ferrari for Men & Women

عطر زنانه- مردانه فراری نوبل فیگ

مرور خود را بنویسید