اگوئیست پلاتینیوم و تغییر فرمول

اگوئیست پلاتینیوم و تغییر فرمول
5رای
1 2 3 4 5
Thank you for vote this article

 

به دلیل اهمیت تغییر فرمول عطرها که اغلب با تغییر رایحه یا ماندگاری و پخش آنها مرتبط است، سوالات مطرح شده در این خصوص در بخش عطرشناسی مطرح خواهند گردید. این بار سوال طرح شده در خصوص شنل اگوئیست پلاتینیوم است:
سلام خانم فرزین نیا
میخواستم بدونم پخش بو و ماندگاری این عطر (Egoiste Platinum Chanel) نسبت به اولین حضورش در 1993 تغییری کرده یا نه؟
متشکرم


 

سلام
این کار در مقایسه با اولین تولید آن تغییر در ظاهر و رایحه داشته است.

بسته بندی این محصول شیشه ای بود مستطیلی و کشیده با دربی مستطیلی و هم اندازه با شیشه که اکنون تغییر شکل یافته به شیشه ای کوتاه و پهن تر از سابق که درب آن نیز از ارتفاعش کاسته شده و باریک تر از شیشه طراحی شده است.

ماندگاری این کار تغییر چندانی نداشته و پخش بوی آن کمی ضعیف شده است. رایحه چوب صندل و رز در آن کاهش یافته و حالت مرکباتی چوبی و فوژه آن افزایش داشته است. نظرات

 • Avatar

  پرفیــــــــــــوم ایمپریـــــــــــــال پاسخ به Ali: says :

  2015-12-31 17:08:43

   

  سلام

  محصولاتی که ما موجود داریم مربوط به پیش از کمیاب شدن است لذا اطلاعی از این موضوع نداریم اما با احتمال بسیار بسیار بالایی خدمت شما عرض می کنم که این عطر تغییر فرمول نداشته و نمی یابد.

 • Avatar

  Ali says :

  2015-12-31 17:04:30


  سلام  دوباره میخواستم بپرسم عطر

  Potion Royal Black DSQUARED² تغییر فرمول داشته یانه چون شنیدم پخش بو و ماندگاریش کم شده این عطر هم یه مدت تو بازار کم شده بود بعد یهو دوباره ریختنش تو بازار مثل شنل انتایوس یا اگوئیست یا بعضی عطرهای دیگه از این دست

 • Avatar

  پرفیــــــــــــوم ایمپریـــــــــــــال پاسخ به Ali: says :

  2015-12-31 17:00:09

  سلام و سپاس از ثبت نظر

  متاسفانه در 10 ساله اخیر برندها کمتر حرفی برای گفتن داشته اند و تعداد تولیدات خاص و مبتکرانه رو به افول بوده است. اقدام مداوم به عرضه ادیشن های مشابه ،یا تغییر فرمول و ایجاد رایحه ای نزدیک با محصول ریفرمول شده سیاست هایی بوده که در این مدت بسیار شاهد آن بوده ایم.

  و اما در خصوص تفاوت رایحه سفارشات اروپا و عرب، اغلب فعالیت ما در این سالها بر محصولات سفارش اروپا بوده است (نظیر کرید اونتوس که فقط مدل اروپایی کار می شد) اما با توجه به فعالیت چندین ساله در این زمینه ، گه گاه تفاوت هایی میان تولیدات اروپایی و سفارشات عربی دیده شده است ولی در بسیاری از موارد محصولات از تطابق کامل در هر زمینه برخوردار بوده اند.


  پیشنهاد می کنم قبل از انتشار مقاله جدید در خصوص محصولات ریفرمول شده، لیست سابق ما را در خصوص عطرهای ریفرمول شده بررسی نمایید :

  لیست عطرهای تغییر فرمول شده

   
  موفق باشید

 • Avatar

  ali says :

  2015-12-30 13:34:54

  سلام  شخصا فکرمیکنم برندها برای اینکه محصولات جدیدشون رو بفروشن  محصولات تاپ قدیمی ریفورموله میکنن مثلا همین شنل توی این چند سال گذشته حرفی برای گفتن نداشته و محصولاتش در حد اسمش نیستن یا تصور کنید دیور اگر فارنهایت و هوم اینتنس رو ریفورموله نمیکرد کسی از عطرهای جدیدش استقبال نمیکرد واقعا تاسف اوره ..... البته من فکرمیکنم عطرهایی که به خاور میانه میان کیفیت افتضاحی دارند و برندها متوجه ارزش بازار خاورمیانه و حس مدگرایی و چشم و هم چشمی مردم این منطقه شدن که مثلا بگن فلان مارک رو خریدیم ببیبنید....بقیش دیگه براشون مهم نیست من این قضیه رو توی فروشگاه سفورای ترکیه شدم و فروشنده اونجا با اطمینان بهم گفت جنسهای سفارش اروپایی خیلی با کیفیت ترند مثلا من اوایل پاییز عطر فارنهایت 32 رو اونجا تست کردم ساعتها بوش رو روی مچ دستم حس میکردم بی نظیر بود ول الان تو ایران هرجا تستش میکنم انگار آبه...  خانم فرزین نیا لطفا اگر در مورد تغییر فرمول برندهایی مثل مونتال . کارنر....  اطلاعی دارید لطفا ما رو در میان بگزارید

نظر دهید

نام خود را وارد کنید
نام                     
ایمیل                 
وب سایت           
نظر خود را وارد نمایید