ما را در تلگــــــــــرام دنبــال کنید

     ما را در تلگــــــــــرام دنبــال کنید
3رای
1 2 3 4 5
Thank you for vote this article

 

 

کانال تلگرام چیست و مزایای آن کدام است؟

کانال ویژگی جدیدیست که در نسخه جدید تلگرام راه اندازی شده و بسیار نیز مورد استقبال قرار گرفته است چرا که

مزایای بسیاری در قیاس با گروه ها دارد.

در کانال های تلگرام ارسال ها یک جانبه و تنها از سمت مدیر کانال صورت می پذیرد. بنابراین شما مشکلاتی از قبیل دیدن پرسش و پاسخ های کاربران در میان پست ها یا پیغام هایی نظیر Add یا Left شدن افراد را از گروه نخواهید داشت. ضمن اینکه دسترسی شما به مدیر همچنان برقرار خواهد بود! ( شما می توانید پرسش های خود را با کلیک بر نام مدیر کانال به صورت خصوصی برای وی ارسال نمایید) 

شماره تلفن افرادی که در کانال عضو هستند جز توسط مدیر برای سایر افراد قابل مشاهده نخواهد بود بنابراین کسی نمی تواند مزاحمتی برای شما ایجاد نماید. 

پس با توجه به مزایای فوق و درخواست های فراوان کاربران گرامی جهت سهولت هر چه بیشتر در امر اطلاع رسانی سایت و تبادل نظر ساده تر با کاربران، کانال تلگرام ما راه اندازی گردید. چه مطالبی را در کانال خواهید دید؟

در کانال تمامی مطالب جدیدی که بر روی سایت قرار می گیرد اعم از اخبار، مقالات، بررسی ها، تخفیفات یا حراج ها و محصولات جدید را مشاهده خواهید کرد. 

از این طریق شما دسترسی سریع و ساده تری را در قیاس با سایت تجربه خواهید نمود همچنین می توانید سایر دوستان و عزیزان خود را به کانال دعوت نموده و یا مطالب جالب را برای آنها ارسال نمایید.
پـــــس، از همین امروز ما را در تلگرام دنبال کنید:
 

Telegram.me/perfumeimperialبا احترام

آرامیسنظرات

There is no comment

نظر دهید

نام خود را وارد کنید
نام                     
ایمیل                 
وب سایت           
نظر خود را وارد نمایید