Creed Aventus Maximize

Creed Aventus

قیمت ارائه شده مربوط به مدل اروپایی محصول می باشد و عربی نیست. Aventus کلمه ای که از لغات باستانی گرفته شده و به معنای موفقیت است.

More details

Aventus کلمه ای که از لغات باستانی گرفته شده و به معنای موفقیت است.
جدیدترین تولید Creed ،عطری که زندگی ناپلئون بناپارت را شبیه سازی میکند. این عطر بیانگر مردیست که حد و مرزی برای جاه طلبی های او وجود ندارد ، مردی افسانه ای و الهام بخش که چهره ی جهان را تغییر می دهد. Aventus به صورت سحر آمیزی این امپراطوری از دست رفته را دوباره زنده کرده و بازمی گرداند.
 
 
نت ابتدایی ،با رایحه ای میوه ای و با طراوت از گیاهان شهر Corsica  باز می شود ،جایی که او در آنجا به دنیا آمد و بیانگر دوران جوانی زندگی ناپلئون هست  ، ترنج ایتالیایی به کار رفته یاد آور مکانی ست که اولین پیروزی شهرت آور او در آنجا رخ داد
 
نت میانی به صورت چوبی-گل دار طراحی شده. از ترکیب گل رز که در باغ وی همیشه موجود بود و چوب به کار رفته در تخت سلطنت او و گل یاسمن از مصر ، جایی که امپراطوری او تا آنجا وسعت یافته بود . در کل نت میانی، عظمت و استحکام امپراطوری او را به همراه زیبایی آن یک جا بیان میکند .
 
در نت نهایی از رایحه خزه چوب بلوط اسپانیایی که او آنجا را فتح کرده بود استفاده شده  و عنبر سائل از دریا ،که قدرت نیروی دریایی او را بیان می کند . نت نهایی بیانگر وسعت بزرگی و قدرت ناپلئون است!
 
عطری که گستاخ و بسیار مردانه و بی باک طراحی شده. تولید 2010 هست و در دسته ای جدید از خانواده های بویایی (چایپر- میوه ای ) قرار داره. دوام بسیــــــــار خوبی داره و عطریه که پس از عبورتون ،ردپای اون باقی می مونه!

 
مدل این کار اروپایی بوده و سفارش عرب نمی باشد.
  • جنسیت: مردانه
  • گروه بویایی: میوه ای
  • سبک رایحه: خاکی
  • فصل استفاده: فصول گرم
  • استایل عطر: جنتلمن و سطح بالا
  • موارد مصرف: رسمی
رتبه 
پرفیــــــــــــوم ا
2015-03-15

پاسخ:

به لحاظ ظاهر تفاوت بارزی ندارند اما تولیدات اروپا فاقد زیرنویس عرب هستند. ماندگاری و پخش در تولیدات اروپایی قوی تر است و رایحه شفافیت بسیار بهتری دارد که با بوئیدن زیاد قابل درک است

رتبه 
جواد ا
2015-03-14

سوال

سلام
فرق نسخه عربی با اروپایی از نظر رایحه و شکل ادکلن چیست؟

رتبه 
پرفیــــــــــــوم ا
2015-02-21

پاسخ:

سلام. اطلاع دقیقی از این کار نداریم اما شخصاً هنوز این محصول را (Fresco Ilum Dean) در ایران ندیده ام.

رتبه 
امیر
2015-02-19

سوال

با سلام و عرض خسته نباشید.
عذر میخام کار Fresco Ilum Dean for men در ایران موجود هست؟
مرسی

مرور خود را بنویسید

Creed Aventus

Creed Aventus

قیمت ارائه شده مربوط به مدل اروپایی محصول می باشد و عربی نیست. Aventus کلمه ای که از لغات باستانی گرفته شده و به معنای موفقیت است.

مرور خود را بنویسید