مدیر سایت:

فعالیت حرفه ای خود را در زمینه فروش از سال 84 در این حرفه آغاز کردم. شغلی خانوادگی که در آن مشغول به کار شدم و تجربیاتی بیست و چند ساله در کنار مطالعات حرفه ای و علاقه همگی کمک های فراوانی را به من اعطاء داشتند.

مطالبی که در سایت قرار داده می شود شامل ، تجارب ، تخصص و مطالعات شخصی من در این حرفه می باشد. پرفیوم ایمپریال با هدف ایجاد اولین مرجع تخصصی و فعال عطر در ایران تاسیس گردید و اکنون فروش آنلاین را نیز به عنوان خدمات تکمیلی خود تحت اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار داده است.

پیدایش پرفیوم ایمپریال:

در پایان آذر ماه 1389 وبلاگی تخصصی با نام "پرفیوم نیوز" در زمینه عطرها در محیط نت فعال شد. اولین وبلاگ حرفه ای در ایران که به صورت هدفمند و کامل به مبحث عطرها و خلق مطلب در محیط نت در این زمینه پرداخت و مورد استقبال بسیاری از عزیزان علاقمند قرار گرفت. امر فروش هرگز از اولویت های پرفیوم نیوز نبود و بنا بر درخواست های مکرر بازدیدکنندگان این امکان به صورت پرداخت کارت به کارت در اختیار اعضاء قرار گرفت.

این وبلاگ در عمر سه ساله خود توانست به عنوان مرجعی حرفه ای برای عطربازان و حتی فروشندگان مبدل گردد تا جایی که مطالب آن بارها مورد کپی برداری در بسیاری از سایت های فروش قرار گرفته و می گیرد. افتخار ما در مدت سه سال فعالیت اینترنتی، خلق مطالب دست نویس بر اساس مطالعات و بررسی های تجربی ست که نمونه آن در هیچ سایت دیگری یافت نمی شود.

پرفیوم نیوز با توجه به درخواست های اعضای خود و همچنین ارائه دادن امکانات بیشتر به ایشان از قبیل فروش آنلاین و دسته بندی های مناسب مطالب، به وب سایت تبدیل شد و اکنون با نام Perfume Imperial در دسترس شما عزیزان می باشد.

 

 


محصولات اصل:

پایه و اساس فعالیت های ما در تمامی سال های کاری، همواره بر بررسی تخصصی و صحیح عطرها و همچنین ارائه محصول اصل بوده و هست. از این رو کیفیت محصولات ، خدمات ، جلب اعتماد خریداران گرامی و برخورد صحیح با ایشان همواره در اولویت برنامه های کاری ما قرار دارد.تفــــاوت های پرفیوم ایمپریال:

برترین قدرت و هنر ما راهنمایی عزیزان خریدار در کوتاهترین زمان ممکن با حداکثر رضایت از خرید است و این تنها با سالها تجربه کاری و مطالعه مداوم محقق خواهد شد.

ما شما را یاری می کنیم تا خریدی صحیح و بدون ریسک داشته باشید! دیگر نیازی به تست های مکرر نخواهید داشت. توان ما تا بدان جاست که می توانیم با کمترین اطلاعات ، محصول باب میل شما را به صورت غیر حضوری تشخیص داده و آن را برای شما ارسال نماییم.


خرید و ارسال رایگان محصولات:

خرید به صورت حضوری و غیر حضوری فراهم است. عزیزانی که ساکن شهرستان بوده و خرید غیر حضوری انجام می دهند ارسال محصولات توسط پست برای آنها صورت گرفته و کد رهگیری به آنان ایمیل خواهد شد. عزیزان ساکن تهران نیز می توانند در صورت تمایل به خرید غیر حضوری سفارش خود را درب منزل از پیک دریافت نمایند. ارسال رایگان کلیه خریدهای بیش از 150 هزار تومان از خدمات جدید سایت می باشد.

همچنین پرفیوم ایمپریال در زمینه ارائه فروش محصولات به صورت عمده اعلام آمادگی می نماید.Perfume Imperial و وبلاگ آن پرفیوم نیوز ، با هیچ سایت ، وبلاگ یا فروشگاه اینترنتی دیگری همکاری ندارد. حقوق مطالب و تصاویر متعلق به پرفیوم ایمپریال بوده و هر گونه استفاده از مطالب آن ولو با درج منبع ممنوع می باشد.