1- چطور در سایت عضو شوم و ثبت نام کنم؟
شما می توانید از طریق لینک "ورود" در منوی مشکی رنگ بالای سایت و یا لینک "ورود اعضاء/ثبت نام" اقدام به ثبت نام نموده و از آن پس از طریق این دو لینک به پروفایل خود وارد شوید. همچنین نحوه عضویت به همراه تصویر در منوی سایت در بخش "راهنمای سایت" سپس "نحوه خرید" نمایش داده شده است.

 


2- در مورد عطری سوال دارم چطور باید بپرسم؟
در صورتی که سوالی در ارتباط به محصولات دارید می توانید از طریق لینک "تماس با ما"  در منوی سایت آن را مطح نمایید. پاسخ به ایمیل شما ارسال می گردد.

 


3- چطور باید محصولی را خرید کنم؟
به منوی سایت مراجعه کنید . در لینک "راهنمای سایت" لینکی با عنوان "نحوه خرید" قرار دارد که کلیه مراحل خرید و عضویت در آن با تصویر شرح داده شده است.

 


4- آیا می توانم وجه را نقداً  پس از دریافت سفارشم پرداخت کنم؟

در صورتی که ساکن تهران هستید این امکان برای شما وجود دارد. لطفاً قیمت و موجودی را از طریق شماره های تماس هماهنگ کنید. توجه داشته باشید که طبق شرایطی که پرفیوم ایمپریال برای زمان ارسال سفارشات قرار داده است درخواست شما تحویل خواهد گردید. (به نحوه ارسال سفارشات در ابتدای صفحه رجوع کنید). همچنین جهت ارسال کالاهای کمتر از 150 هزار تومان هزینه دریافت می گردد.

 


5- من در شهرستان ساکن هستم چطور می توانم خرید از سایت داشته باشم؟
امکان خرید اینترنتی و کارت به کارت فراهم است. از هر دو طریق می توانید اقدام نمایید.

 

 

6- اگر سفارشم اصل نبود و من مبلغ را پیشاپیش واریز کرده باشم چه می شود؟
پرفیوم ایمپریال این تضمین را به شما می دهد که محصول اصل را در اختیار شما قرار دهد. با این حال در صورت عدم تمایل به محصول و بدون آسیب زدن به آن با ما تماس گرفته و محصول را فوراً مرجوع نمایید. هزینه برگشت بر عهده ما خواهد بود.

 

 

7- چرا بعضی محصولات هزینه ارسال دارند؟

در ارسال محصولات با ارزش کمتر از 150 هزار تومان  هزینه ارسال دریافت می گردد. در صورت خرید بیش از این مقدار هزینه ارسال بر عهده فروشگاه خواهد بود.


8- سفارش خریدم را ثبت کرده ام محصول کی به دست من می رسد؟
سفارشات اغلب با پست پیشتاز ارسال می شود که 2 الی 3 روز کاری زمان می برد.  کلیه سفارشات اعم از تهران و شهرستان با توجه قانون سایت در مورد زمان ثبت سفارش برای شما ارسال خواهد شد.

 

 

9- من عطری را می خواهم ولی در سایت نبود برای خرید چه کار کنم؟
محصولات سایت در حال افزودن و تکمیل هستند تا پیش از این زمان با شماره ذکر شده تماس بگیرید. قیمت به شما اعلام شده و محصول مورد نظر به سایت افزوده می گردد تا واریز خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.

 

 

10- به دنبال عطری هستم اما نمی دانم چطور آن را در سایت پیدا کنم لطفاً راهنمایی کنید. همچنین من عطر  x را داشته ام برای خرید جدیدم چه پیشنهادی به من دارید؟
دو راه وجود دارد. شما می توانید از طریق "جستجوی پیشرفته سایت" که در وسط سایت قرار دارد اقدام نمایید. در صفحه جدیدی که باز می شود در ستون سمت راست جستجویی بسیار قوی برای شما قرار داده شده است. می توانید این جستجو را بر اساس نام برند، گروه بویایی، زنانه و مردانه ، فصل مورد استفاده، قیمت،  موارد مصرف عطر و حتی استایل عطر! انجام دهید. در صورتی که جستجو را بر اساس گروه بویایی عطرهای سابق خود قرار دهید کلیه عطرهای دیگری که مورد پسند شما خواهد بود معرفی می گردد!

دومین راه ، جستجوی سریع است که در صفحه اول سایت بالای منوی اصلی مکانی برای این جستجو قرار داده شده است. شما می توانید نام عطر یا برند مورد نظر خود را در آنجا وارد کرده و کلید جستجو را بفشارید.

 

 

11- چطور می توانم بفهمم رایحه عطر چگونه است و آن را کجا مصرف کنم؟
با کلیک بر روی محصول مورد علاقه خود در بخش پایینی آن صفحه قسمت هایی با نام "بررسی رایحه" و "استایل عطر" وجود دارند. "بررسی رایحه" توضیحات مناسبی را در مورد رایحه آن محصول به شما می دهد تا متوجه شوید آیا با سلیقه شما هماهنگی دارد یا خیر. "استایل عطر" نیز کمک می کند بدانید فصل مصرف ، موارد مصرف و حتی گروه بویایی و نوع رایحه عطر مورد علاقه شما چیست و آنکه بهتر است این محصول را کجا و چطور استفاده نمایید.


 

12-  عطر Elie Saab را اینترنتی خرید کردم چه زمانی برایم ارسال می شود؟ تهران هستم

به دلیل حجم بالای سفارشات و اینکه تقسیم بندی مناسبی بر ارسال و تحویل آنها صورت پذیرد قوانین سایت به نحو زیر می باشد:

سفارشات واریز شده تا پیش از ساعت 12 در همان روز پیک شده و یا به پست تحویل می گردند. کلیه ارسالها در تهران نیز از ساعت 14 الی 17 می باشد که در روزهای پنجشنبه از 14 الی 16 خواهد بود. (امکان ارسال در خارج از این زمان مقدور نمی باشد)
در صورتی که واریز شما پس از ساعت 12 باشد ارسالها در روز بعد طبق روند فوق صورت خواهد گرفت.

*توجه: خریدهایی که در روز پنجشنبه پس از ساعت 12 و یا جمعه انجام پذیرند در روز شنبه پیک و یا پست خواهند شد.13- می خواهم به محصول مورد علاقه ام رای دهم ولی کار نمی کند. همین طور نظر سایرین را چطور ببینم؟

رای دهی فعال است. در پایین صفحه هر محصول بخشی با نام نطرات وجود دارد که در آنجا بخش رای دهی نیز وجو دارد  شما می توانید با توجه به میزان رایی که به محصول می دهید با کلیک بر روی ستاره ها آنها را فعال کنید ، سپس نظر خود را نیز نوشته و ثبت نمایید. پس از تائید مدیریت ، نظر شما بر سایت فعال خواهد شد. 

پس از ورود به بخش عطرهای زنانه یا مردانه و همچنین در صفحه هر محصول ، ستون سمت راست 10 نظر آخری که سایرین ثبت کرده اند را به شما نمایش می دهد.