در پرفیوم ایمپریال امکاناتی بسیار قوی قرار داده شده تا اعضاء بتوانند در کمترین زمان ممکن بهترین اطلاعات را به دست آورند و حتی قادر باشند خریدهای خود را از طریق اینترنت و بدون تست انجام دهند.

مطالعه کامل این قسمت بسیار توصیه می شود چرا که از آن پس خواهید دانست چگونه می توانید از امکانات قوی سایت جهت رفع ابهامات خود کمک بگیرید.جستجویی که به شما پیشنهاد هم می دهد!
من عطر x را دارم چه کار دیگری را برای خرید بعدیم به من پیشنهاد می کنید؟ سوالی که مدام در سایت پرسیده می شود و ما اولین سایتی هستیم که این موضوع را به صورت آنلاین رفع کرده ایم. جستجویی قوی در سایت برای شما عزیزان قرار داده شده که بسیار کمک کننده خواهد بود. این لینک در صفحه اول و وسط سایت قرار دارد. پس از کلیک بر روی آن در صفحه جدیدی که باز می شود در ستون سمت راست جستجویی بسیار قوی قرار داده شده است. شما می توانید عطر مورد نظر خود را بر اساس نام برند، گروه بویایی، زنانه و مردانه ، فصل مورد استفاده، قیمت،  موارد مصرف عطر و حتی استایل عطر! جستجو کنید. اگر دوست دارید سایر عطرهای مورد پسند خود را پیدا کنید جستجو را بر اساس گروه بویایی عطرهای سابق خود قرار دهید و سعی کنید سایر ویژگی های آن با عطر سابق شما همانند باشد. اکنون شما می توانید با عطرهای دیگری آشنا شوید که بدون نیاز به تست، با سلیقه شما هماهنگی دارند و می توانید خریدی مطمئن از آنها داشته باشید!


یک مجله آنلاین عطر برای حرفه ای ها

پرفیوم ایمپریال علاوه بر بخش فروشگاهی داری یک مجله آنلاین نیز می باشد که همواره جدیدترین اخبار عطرها را به اطلاع شما می رساند. اگر تمایل دارید در این زمینه حرفه ای تر باشید پیشنهاد می کنیم بخش مقالات و عطرشناسی سایت را که در منوی اصلی قرار داده شده است دنبال کنید. همین طور آخرین مقالات هر بخش را می توانید در وسط صفحه ابتدایی سایت ، به صورت دسته بندی شده مشاهده نمایید.

 

آموزش هایی که در این قسمت قرار داده می شود اطلاعات شما را در دنیای عطرها ارتقاء می دهد و کمک می کند تا همانند یک حرفه ای عطرها را شناخته و آنها را انتخاب نمایید.

 

جادوی عطرهای مشابه

بخشی از سایت که بسیار مورد استقبال است. عطرهای مشابه لقبی ست که به تولیدات با قیمت های نازل اما با تشابه بویی فوق العاده نزدیک به تولیدات مشهور اطلاق می شود. اولین سایتی که چنین عنوانی را در محیط اینترنت شناساند پرفیوم ایمپریال بود. در این قسمت شما می توانید رایحه بهترین عطرها را با قیمت هایی مناسب و البته کیفیت رایحه خوب ، تشابه بالا و ماندگاری قوی داشته باشید! این قسمت از طریق منوی اصلی فروشگاه و همچنین وسط صفحه اول سایت در دسترس می باشد.

 
 

خرید سمپل عطرها
دوست دارید تست کوچکی بر عطر مورد علاقه خود پیش از خرید داشته باشید؟ خرید اشانتیون ها یا همان نمونه های کوچک از عطرهای مشهور این امکان را به شما خواهد داد تا پیش از پرداخت وجهی قابل توجه، از خرید خود مطمئن باشید. اشانتیون ها اغلب در ظاهری همچون عطرهای اصلی طراحی می شوند و تنها حجم کوچکتری دارند.رای دهی به محصولات!
ماندگاری این عطر چقدر است؟ پخش رایحه اش چطور است؟ ارزش خرید دارد؟  اگر تمایل دارید پاسخ این سوالات خود را بدانید باید به بخش "نظرات" مراجعه کنید.
این قسمت یکی از بهترین گزینه هایی ست که به شما کمک می کند تا از تجربه سایر دوستان مصرف کننده در مورد آن محصول مطلع شوید و اطلاعات خود را نیز با آنها به اشتراک بگذارید.

با کلیک بر روی هر محصول در بخش پایانی آن صفحه قسمتی با نام "نظرات" وجود دارد که شما می توانید نه تتها نظر سایر کاربران را در مورد این محصول مشاهده نمایید بلکه نظر خود را در ارتباط با آن محصول نیز ثبت کنید. مهم تر آنکه به ویژگی های مختلف آن محصول رای دهید. امکان رای دهی برای گزینه های زیر فعال است: رای به ماندگاری ، پخش رایحه ، خوشایندی رایحه ، فصل مصرف و در نهایت ارزش خرید آن محصول!
شما متوجه خواهید شد که عطر مورد نظرتان چه امتیازی را از پخش و ماندگاری به خود اختصاص داده و ارزش خرید آن در مجموع چقدر می باشد.دیگران چه می گویند؟

دوست دارید بدانید آخرین نظرات کاربران در مورد چه عطرهایی و چه بوده است؟
این امکان در تمامی صفحات سایت جز صفحه اول، در ستون سمت راست قرار داده شده است. می توانید 10 نظر آخری را که دیگران گفته اند بخوانید و لذت ببرید.