دیزی دریم، آفتابگردان رویایی!

دیزی دریم، آفتابگردان رویایی!
4رای
1 2 3 4 5
Thank you for vote this article


دیزی دریم، آفتابگردان رویایی!


دیزی دریم این آفتابگردان رویایی، شکل گرفته از رایحه ی بینظیر گل ویستریا با همنوازی مشک حال و هوای بهار را مجسم ساخته و لطافتی ابریشمین را هدیه می دهد. دیزی دریم لحظات آن دخترکی ست که شاداب و سرخوشانه در دشتی پر از گل با انوار طلایی خورشید، قدم زنان آواز سر می دهد. اینبار نیز مارک جاکوبز با گل های آفتابگردان زیبایش شیشه عطر را شکل داده تا نفسی بهاری را در بر بگیرد.

در آغازین لحظات، عصاره ای از میوه با اندکی حس ترش و فرش به مشام می رسد که در زمان کوتاهی با بوی بسیار روشن، ملیح و دلنشین گل همراه می شود. گلی از جنس یاس که گویی با حس آرامبخش اسطوخودوس ادغام شده باشد (لاوندر در میان نت های این عطر دیده نمی شود) و با شیرینی بسیار ملایمی از نارگیل همراه شده است. این رایحه ی شامه نواز، بی رقیب و بدون دادن فرصت به هیچ نت دیگری یکه تازی می کند و تنها در انتهای آن رایحۀ مشک واضح تر خواهد شد.

اگرچه دیزی دریم در دسته عطرهای میوه ای گلی قرار گرفته اما در دسته بندی مشام من قطعا یک عطر گل بوی کامل است. این کار حقیقتا برای بهار و تابستان ساخته شده و ماندگاری و پخش آن با داشتن ماهیت اغلب عطرهای خنک قابل توجه نمی باشد. شایسته ی بانوان جوان است و برای استفاده روزانه مناسب می باشد. عطری ساده و دلنشین که به دوستدارن اکلت لنوین و برایت کریستال از برند ورساچه، تستِ آن توصیه می شود. 


 نویسنده: خانم Atghia
ویرایش: آرامیس (فرزین نیا) 

 

نظرات

There is no comment

نظر دهید

نام خود را وارد کنید
نام                     
ایمیل                 
وب سایت           
نظر خود را وارد نمایید