آن را بانوی مجلل هرمس می خوانم

آن را بانوی مجلل هرمس می خوانم
5رای
1 2 3 4 5
Thank you for vote this article


اولین نسخه Merveilles  و Merveilles Elixir هر دو از تولیدات بسیار خوشنام و خاص از کمپانی هرمس هستند. طرح الکسیغ از عطرهاییست که مصرف می کردم و اکنون Claire des Merveilles از زمره دیگر محصولاتی ست که آن را به کلکسیونم افزودم . 

 

این محصول رایحه ای فوق تصور دارد. عطریست بر پایه چوبها، خشک، کمی پودری و ترد .

نت ابتدایی آن به نحوی شگفت انگیز پرجلا و درخشان است. نت خشک چوبها کمی به آن حالت مردانه می دهند اما این معضل به واسطه عطر مرکب گلها بسیار تلطیف شده است. عطر گلها ترکیبیست و به هیچ عنوان به گونه ای واضح حس نمی شود بلکه به خوبی با ترکیب آمیخته و آن را متعادل ساخته است. کمی نت پودری در آن آشکار می شود چیزی شبیه به رایحه زنبق! اما در هرم بویایی دیده نمی شود. عطر با رسیدن به نت میانی کمی تیز تر می شود، رایحه چوب و پودر در آن افزایش یافته و نت گلها ضعیف می گردد. در پس زمینه هاله بی رمقی از کهربا و وانیل با طعم شیرین به مشام می رسد که بیش از آنکه عطر را شیرین کرده باشند آن را موم مانند و گرم ساخته اند.
عطر در نت نهایی گویا بازگشتی مجدد به نت ابتدایی دارد با این تفاوت که نت پودری افزایش یافته و عطر چوبها کاهش یافته است.

 

سبک رایحه این کار بسیار لوکس و مجلل و بسیار بسیار خاص است. کلکسیون Merveilles  از هرمس برای کسانیست که رایحه ای متمایز و فرازمینی را جستجو می کنند. عطری که مشابه آن وجود نداشته باشد و پردرخشش و پر جلا باشد.


اگر در جستجوی کاری همچون سری Coco Chanel ها هستید اما دوست دارید عطر شما رقیبی نداشته باشد، Claire des Merveilles برترین انتخاب شما خواهد بود.نظرات

 • Avatar

  f.a says :

  2016-08-31 03:37:40

  ممنون از سایت خوبتون.. این عطر خیلی خوشبو هست.. 

 • Avatar

  شیوا says :

  2015-12-21 08:11:39

  ممنون خانم فرزین نیا مثل همیشه عالی بود.

   

نظر دهید

نام خود را وارد کنید
نام                     
ایمیل                 
وب سایت           
نظر خود را وارد نمایید