Trussardi Donna Woman Maximize

Trussardi Donna Woman

جاذبه ای همیشگی برای زنان

More details

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

گروه بویایی: اورینتال فلورال  ( شرقی-گل)
سن و فصل استفاده: مناسب سنین 24 الی 38 سال. تمامی فصول جز زمستان بسیار سرد
 

کاراکتر Donna 

هنر، ظرافت و زیبایی جزئی از ذات اوست. تنها یک بار دیدار با او کافی ست تا در دامش اسیر شوید. از آن پس دیگر نخواهید توانست او را نادیده بینگارید. اما اگر فکر می کنید می توانید بر او حکمرانی کنید سخت در اشتباهید! بانوی زیبای شما رام شدنی نیست ، اوست که انتخاب می کند ، تصمیم می گیرد ، تصاحب می کند و شما با حسی خوشایند تسلیم می شوید. 

 

جاذبه ای همیشگی برای زنان

نت ابتدایی با ترکیبی شیک و خوش طعم از یوزو و میوه ها باز می شود. این نت دارای رایحه ای تمیز و مرکباتی ، خنک و مقداری ترش است که البته با میوه های آبدار تزئین شده. اگرچه ترکیب گل ها در نت میانی به کار رفته اند با این حال شکوفه های پرتقال و گل یاس در این نت آشکارا به مشام می رسند. Donna طعمی شیرین و آدامسی را در قلب خود دارد که در ترکیب با گل ها، فوق العاده درخشان و شیک نمایان می شود و عطری برازنده را آشکار می سازد. رایحه ای بسیار نرم و آرام که حسی لطیف را به شما منتقل می کند. علی رغم تمامی ویژگی های ذکر شده تضادی در وجود Donna وجود دارد که او را از پیوستن به صف رمانتیک ها باز می دارد. 
رایحه ای کرمی و وانیلی با مقدار خفیفی از چوب صندل که در نت پایانی به عطر دونا افزوده می شود او را از تسلیم و تابع شدن باز می دارد. این عطر جاذبه ای همیشگی برای شما خواهد بود. 

  • جنسیت: زنانه
  • گروه بویایی: گل ها یا فلورال
  • سبک رایحه: کرمی
  • فصل استفاده: بهار و پاییز
  • استایل عطر: رمانتیک و آرام
  • موارد مصرف: رمانتیک

مرور خود را بنویسید

Trussardi Donna Woman

Trussardi Donna Woman

جاذبه ای همیشگی برای زنان

مرور خود را بنویسید